Jsme parta muzikantů a přátel, kterou spojuje nejen předchozí studium konzervatoře, ale především láska ke společnému tvoření, vyjádření skrze hudbu a její sdílení s publikem. V době covidové začaly vznikat naše první autorské songy, které nyní zastupují převážnou část našeho repertoáru. Naše hudba se nelehce připisuje jednomu určitému žánru – nese v sobě prvky alternativního folku, šansonu, ale také jazzu, soulu, funky či blues. Než jsme začali vystupovat s autorským repertoárem, věnovali jsme se především interpretaci folku, šansonu a jazzu. Na našich koncertech dodnes zní písně Zuzany Navarové, Lenky Nové, Radůzy, Katky Koščové, Lucie Šoralové, Evy Cassidy, Glena Hansarda a dalších.

Pod jménem Naboso hrajeme od září 2019, v aktuálním složení pak od ledna 2022. Počátky kapely ale sahají až do roku 2014, kdy se v šumavském Vimperku uskutečnil vůbec první koncert v čele s naší zpěvačkou a frontmankou Veronikou Spiegelovou. A proč zrovna Naboso? Protože se snažíme, aby naše koncerty byly vždy autentické, bezprostřední a jedinečné svou atmosférou.

Kromě vlastních koncertů máme zkušenosti s účinkováním na městských slavnostech a festivalech, rozličných kulturních akcích i firemních večírcích či svatbách. Právě pro tyto účely nabízíme i speciální zábavový repertoár, který se hodí nejen k poslechu, ale i k tanci (viz sekce repertoár). Občasně také vystupujeme v komornějším složení (např. kytara – zpěv, klavír – zpěv). Neváhejte se nám tedy ozvat – rádi náš repertoár a složení kapely přizpůsobíme Vašim přáním.

Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na setkání na jednom z našich koncertů!